mgr Marta Górna
Wykładowcy Biologia
Anna Smolar
Biologia
Toruń
Anna Kledzik
Biologia
Poznań
Kamila Stasiewska
Biologia
Bydgoszcz
Katarzyna Kachel
Biologia
Bydgoszcz
Danuta Madziar
Biologia
Bydgoszcz
Magdalena Czerwińska
Biologia
Bydgoszcz

  • Nauczycielka - korepetytorka w centrach edukacyjnych z kilkuletnim doświadczeniem
  • Absolwentka biotechnologii na Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
  • Wiceprezes Zarządu w Fundacji “Fantazmat”
  • Wykładowca biologii w Centrum Edukacyjnym MaturitaDrodzy Maturzyści!

Sama kiedyś też stałam przed wyborem przedmiotów maturalnych i kierunku studiów. I też kiedyś potrzebowałam pomocy pozaszkolnej, ukierunkowania na to, co tak naprawdę trzeba napisać na egzaminie maturalnym i jak się to robi, żeby odnieść sukces. Przez lata edukacji pozaformalnej odkryłam, że matura, tak jak i inne egzaminy, to, oprócz porządnej dawki wiedzy, także pewien schemat, w którym należy się sprawnie poruszać. Mogę pokazać Wam, jak podchodzić do zadań oraz wyposażyć Was w porcję wiedzy i umiejętności, jak pokonać tego potwora zwanego maturą. Od kilku lat współpracuję lub współpracowałam z centrami edukacyjnymi (m.in. Edu-Center, Elite, MatMan, Moose) oraz przygotowywałam uczniów indywidualnie. Mam na swoim koncie maturzystów, którzy spełnili swoje marzenia o medycynie, weterynarii, czy psychologii, a także laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych. 
Ukończyłam dwa kierunki studiów - biotechnologię pod kątem medycznym oraz filologię rosyjską. Obecnie nauczam prywatnie biologii, chemii i języka rosyjskiego oraz pracuję w Zarządzie Fundacji “Fantazmat”. Taka interdyscyplinarność i multizadaniowość daje mi (i może dać też Wam, gdy spotkamy się na zajęciach) niezwykłą otwartość, umiejętność szukania rozwiązań i zależności w tym, co nas otacza, czyli de facto, w świecie natury. Mogę nauczyć Was z jednej strony myślenia pod klucz, a z drugiej myślenia globalnie, całościowo na temat procesów zachodzących w przyrodzie. Chciałabym podzielić się z Wami swoją wiedzą z biologii, a także umiejętnościami analizy, wnioskowania i dostrzegania zależności, bo wbrew pozorom, biologia to nie nauka na pamięć, a nauka o życiu, o funkcjonowaniu, o rozumieniu procesów, które dotyczą każdego z nas, każdej naszej komórki i całego naszego otoczenia. Od biologii nie da się uciec :) Przy takim pojęciu tematu będzie Wam dużo łatwiej wpasować się w standardy matury rozszerzonej. Poćwiczmy myślenie i to, jak Wasze myśli ubrać odpowiednio w słowa! 
Zajęcia prowadzę w sposób kompleksowy, dynamiczny, czasem humorystyczny, bazując na doświadczeniach i skojarzeniach tak, by jeszcze silniej wytworzyć połączenia w Waszych mózgach między odpowiednimi kawałkami wiedzy, tak by egzaminator, który dostanie Wasze prace, był zadowolony.

W wolnym czasie zajmuję się sztukami performatywnymi, tańcem orientalnym oraz szeroko pojętą branżą grową. I uwielbiam świnki morskie :) 

Do zobaczenia na zajęciach!

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.