mgr Klaudia Konera
Magdalena Gierszewska
Bydgoszcz, Toruń

• mgr analityki medycznej, Collegium Medicum UMK
    • Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu prywatnych lekcji z chemii na poziomie gimnazjum, liceum i akademickim
    • Wykładowca chemii w Centrum Edukacyjnym Maturita

Drodzy Uczniowie!

Nazywam się Klaudia Konera, jestem absolwentką Collegium Medicum UMK. Od kilku lat jestem aktywnym korepetytorem w dziedzinie chemii. Na moje zajęcia uczęszczały osoby z gimnazjum, liceum oraz studenci. Ze względu jednak na coraz trudniejsze matury z chemii  (nie oszukujmy się, taka smutna prawda) i coraz większe zapotrzebowanie na korepetytorów z ludzkim podejściem i sprawdzonymi metodami nauki - moje lekcje zostały ukierunkowane w stronę maturzystów.

Jeszcze nie tak dawno to ja stałam po drugiej stronie barykady. Dlatego dzisiaj wiem z jakimi problemami boryka się maturzysta oraz ile pracy musi włożyć w osiągnięcie dobrego wyniku. Dzięki zaangażowaniu obu stron niejednokrotnie z moimi uczniami osiągnęliśmy ich wymarzony kierunek studiów, jakim jest MEDYCYNA.

Uczenie chemii, dzielenie się zdobytą wiedzą sprawia mi dużą satysfakcję. Zawsze staram się odnaleźć  „wspólny mianownik”  w  naszej komunikacji, tak aby każde zagadnienie było jasne i zrozumiałe. Postaram się pokazać Wam, że chemia może być naprawdę interesująca :)

Do zobaczenia na zajęciach!