mgr Beata Biernacka

• Nauczyciel biologii
  • Wykładowca biologii w Centrum Edukacyjnym Maturita

Drodzy Uczniowie! :)

Jestem nauczycielem z powołania. Uczyłam w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum. Trudne zagadnienia staram się przekazać w prosty, przystępny sposób. Chcę, byście poczuli się „w biologii” swobodnie „jak ryba w wodzie” i zawsze poszukiwali (i znajdowali) odpowiedzi.

Uwielbiam kontakt z młodymi ludźmi. Nigdy nie pozostawiam uczniów bez odpowiedzi. Zależy mi na tym, byście wyszli z moich zajęć z nowymi umiejętnościami i wiadomościami. Zajęcia, które prowadzę są intensywne, ponieważ nie lubię marnowania czasu, ale najważniejsze jest to, że jestem tu dla Was i do Was dostosowuję styl pracy.

Należę do pokolenia, które uczone było rozwiązywania testów, zrobiłam ich setki
i sama również zdawałam nową maturę. W trakcie pracy nauczyciela, wypracowałam szereg metod uczących formułowania odpowiedzi i umiejętności „wstrzelenia się”
w klucz. Chcę nauczyć Was myśleć jak egzaminator ;)

Pozytywne nastawienie, dobry humor, atmosfera pracy i matura jest nasza!!!
Do zobaczenia :)