Plan Zajęć


Plan zajęć w Bydgoszczy   |   Plan zajęć w Poznaniu   |   Plan zajęć w Toruniu   |   Bydgoszcz - Egzamin Ósmoklasisty

UWAGA! Jesteśmy w trakcie przydzielania Uczniów do grup. Obecnie ustalamy grupy xxl z biologii i chemii. Prosimy o cierpliwość :) Ilość wolnych miejsc jest na bieżąco ustalana i aktualizowana. 

BYDGOSZCZ
Gr. Przedmiot Kurs

Dzień
Rozpoczęcie
zajęć
(planowane)
Wolne
miejsca
(w trakcie ustalania)
BIOLOGIA
B1
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
8:15-11:15
16.IX.19
[UTP, sala B7]
2
B2
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:30 - 19:30
16.IX.19
[ZSG, sala nr 2]
brak
B3
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:30 - 19:30
16.IX.19
[ZSG, sala nr 3]
brak
B4
Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 2]
2
B5
Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 3]
1
B6
Biologia XXL
(130 h)

piątek
16:30 - 19:30
20.IX.19
[ZSG, sala nr 1]
4
B7
Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
21.IX.19 brak
B8
Biologia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
21.IX.19
brak
B9BiologiaXXL
(130 h)
sobota
8:30 - 11:30
28.IX.19nowa grupa
14
B10
Biologia 2 kl
(75 h)

poniedziałek
16:30 - 18:45
23.IX.19 8
B11
Biologia 2 kl
(75 h)

czwartek
16:30 - 18:45
26.IX.19 7
B12
Biologia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15 - 11:30
28.IX.19 5
B13
Biologia2 kl
(75 h)


sobota
12:00 - 14:15
28.IX.19nowa grupa
CHEMIA
C1
Chemia XXL
(130 h)

wtorek
9:00-12:00
17.IX.19
[UTP, sala B7]
brak
C2
Chemia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 5]
brak
C3
Chemia XXL
(130 h)

środa
16:30 - 19:30
18.IX.19
[ZSG, sala nr 1]
brak
C4
Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30 - 19:30
26.IX.19
[ZSG, sala nr 1]
6
C5
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
21.IX.19
brak
C6
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
21.IX.19 4
C7
Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
21.IX.19 brak
C8 Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
21.IX.19 (nowa grupa)
15
C10 Chemia 2 kl
(75 h)

wtorek
16:30 - 18:45
24.IX.19 8
C11 Chemia 2 kl
(75 h)

środa
16:30 - 18:45
25.IX.19 8
C12 Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15 - 11:30
28.IX.19 nowa grupa
C13 Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
12:00 - 14:15
28.IX.19 3
MATEMATYKA
M1 Matematyka R XXL
(130 h)

poniedziałek
16:30 - 19:30
23.IX.19
M2 Matematyka R XXL
(130 h)

sobota
8:00-11:00
21.IX.19
M3 Matematyka P Stand.
(83 h)

poniedziałek
16:30-18:45
7.X.19
M4 Matematyka P Stand.
(83 h)

sobota
godz. do ust.
5.X.19
M5 Matematyka R 2 kl.
(75 h)

czw lub sobpo 7.X.19
JĘZYK POLSKI
P1 Język polski Rstand.
(83 h)

do ustalenia po 7.X.19
P2 Język polski Pstand.
(83 h)

sobota
godz. do ust.
5.X.19
JĘZYK ANGIELSKI
A1 Język angielski Rstand.
(83 h)

do ustalenia po 30.IX.19
A2 Język angielski Pstand.
(83 h)

do ustalenia po 30.IX.19
HISTORIA
H1 HistoriaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
WOS
W1 WosXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
GEOGRAFIA
G1 GeografiaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
FIZYKA
F1 FizykaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19


POZNAŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1 [AK] Biologia XXL
(130 h)

środa
16:30-19:30
25.IX.19
[AWF, sala 220]
8
B2 [AK] Biologia XXL
(130 h)

sobota
8.30 - 11.30
28.IX.19
[AWF, sala 220]
1
B3 [AK]
Biologia 2 kl
(75 h)

sobota
11:50-14:05
po 7.X.19
[AWF, sala ...]

CHEMIA
C1 [DHŻ] Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:20-19:20
26.IX.19
[AWF, sala 220]
5
C2 [NK] Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50-14:50
28.IX.19
[AWF, sala 220]
7
C3 [NK] Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15-11:30
po 7.X.19
[AWF, sala ...]



TORUŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1 Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:45-19:45
23.IX.19
[TEB Edukacja]

B2 Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:00-11:00
28.IX.19
[TEB Edukacja]

B3
Biologia 2 kl
(75 h)

wtorek
17:00-19:15
1.X.19
[TEB Edukacja]

CHEMIA
C1 Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30-19:30
3.X.18
[TEB Edukacja]

C2 Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:20-14:20
5.X.18
[TEB Edukacja]

C3 Chemia 2 kl
(75 h)

do ustalenia
(sob 8:45?)
po 7.X.19
[TEB Edukacja]

MATEMATYKA
M1 Matematyka R XXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
M2 Matematyka P stand.
(83 h)

do ustalenia po 7.X.19
JĘZYK POLSKI
P1 Język polski Pstand.
(83 h)

do ustalenia po 7.X.19
JĘZYK ANGIELSKI
A1 Język angielski Rstand.
(83 h)

do ustalenia po 7.X.19
A2 Język angielski Pstand.
(83 h)

do ustalenia po 7.X.19
HISTORIA
H1 HistoriaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
WOS
W1 WosXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
GEOGRAFIA
G1 GeografiaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19
FIZYKA
F1 FizykaXXL
(130 h)

do ustalenia po 30.IX.19


BYDGOSZCZ - Egzamin Ósmoklasisty
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
8M1 Matematyka Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
11:15-13:45
5.X.19
1
8M2 Matematyka Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
13:30-15:45
po 12.X.19
nowa grupa
8P1 Język polski Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
13:30-15:45
5.X.19
2
8P2 Język polski Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
11:15-13:45
po 12.X.19
nowa grupa
8A1Język angielskiEgzamin 8 kl
(70 h)

sobota
8:45-11:00
5.X.19
6
8A2Język angielskiEgzamin 8 kl
(70 h)

dzień powsz.
16:30-18:45
po 12.X.19
nowa grupa

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.